Antalya YÖREX Fuarı

Yöresel Ürünler Fuarında Bölgemizin Yöresel Ürünlerini Tanıttık

Antalya’da Türkiye’nin En Büyük Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’te Stant Açarak Bölgemizdeki Yöresel Ürünleri Tanıtan Kurumumuz Her Sene Artan İlgiden Memnun

Antalya’da düzenlenen Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler fuarı YÖREX’te stant açarak bölgemizin yöresel ürünlerinin tanıtımını yapan Oda yetkililerimiz, bölgenin ürünlerine gösterilen ilgideki artışın gözle görülür derecede fazlalaştığını belirtirken, bu durumun bölgemizin ürünlerinin değerinin de artması anlamına geldiğini iletiyor.

Sabit Ziyaretçilerimiz Oluştu

Standımıza gösterilen yoğun ilginin yanı sıra özellikle bölgemizin ürünlerini tatmak ve temin etmek için gelen kişilerin de olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN “Bir vatandaşımız Nazilli inciri almaya geldim diyerek standımızı ziyaret etti. Geçen sene zeytinyağınızdan almıştım çok hoşumuza gitti, tekrar almak istiyorum diye gelen Ankaralı vatandaşımızın övgüsü bizi gururlandırdı. Standımızın önünden geçenlerin birçoğu ‘siz uzun mu yaşıyorsunuz, ne kadar uzun yaşıyorsunuz’ gibi sorularla bölgemizi tanıdığını bir şekilde dile getirdi.” İfadelerine yer verdi. Tanıtım faaliyetlerinin artacağından bahseden Başkan ARSLAN; bölgenin ürünlerinin çok kıymetli olduğunu ve bu kıymetleri daha çok anlatacaklarını, daha çok insana ulaştıracaklarını da sözlerine ekledi.