CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ BÜLENT TEZCAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Nazilli’de gerçekleştirdiği bir dizi program kapsamında Odamızı ziyaret etti. Yapılan ziyarete CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile parti üyeleri de eşlik etti.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve oda meclis üyeleri ile birlikte VIP Salonda gerçekleştirilen toplantıda bölge sorunları ve çözüm önerileri görüşülen konular arasında idi.

Nazilli Ticaret Odası her gelişimizde uğradığımız evimiz gibi oldu

Sayın Tezcan;” Nazilli Ticaret Odası her gelişimizde uğradığımız evimiz gibi oldu. Nazilli’ye her geldiğimizde mutlaka ziyaret ediyoruz. Ankara’ya geldiklerinde de onları ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Nazilli ve çevresinin ticari gelişmesi ve refah durumunun artması ve sorunlarını çözmek için çok ciddi çalışmalar yürüten ve proje üreten bir odamız. Uzun Yaşam Köyü gibi. Biz bölge milletvekilleri olarak sorunların çözümü konusunda sürekli diyalog içerisindeyiz. Tarımda ve ticarette acil çözümü gereken sorunlar var. Bu konularda Nazilli Ticaret Odası’ndan bilgi aldık. Bundan sonraki dönemde de temaslarımız devam edecektir. Nazilli Ticaret Odası’nın daha önceki ziyaretlerimizde vermiş olduğu sorunlar dosyasına ilaveten yeni sorunların da eklendiği yeni bir dosya daha verdiler. Bu dosyayı almaktan mutlu oluyoruz. Çözülemeyen sorunlar var ve çözümü konusunda TBMM ‘ne soru önergeleri, araştırma önergeleri veriyoruz. Nazilli Ticaret Odası’nın aktarmış olduğu sorunlar dosyasını Ankara’da dile getirmeye ve çözümü noktasında üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan:” Öncelikle kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Sorumluluk sahamıza ait Sorunlar Dosyamıza yeni eklenen sorunlarımızla birlikte yeni dosyamızı Sayın Tezcan’ a sunduk. Bölgemiz sorunlarını sürekli takip ederek çözümü noktasında kilit karar alıcılara aktarmaya devam ediyoruz. Amacımız bölge ekonomimizin gelişmesi ve dolayısıyla ülke refah düzeyinin artmasıdır.” dedi.