1. Meslek Komitesi

Madencilik ve İmalat

Ad Soyad Görevi
Aziz ADIGÜZEL Komite Başkanı
Nuri ARSLAN Komite Üyesi
Recep AN Komite Üyesi
Özkan ABAGA Komite Üyesi
Muhammet YİĞİT Komite Üyesi
Adnan BÜYÜKBAŞOĞLU Komite Üyesi
Mehmet Ersin BEZEN Komite Üyesi

2. Meslek Komitesi

Finans, Gayrimenkul, Mali Müşavirler ve Kuyumcular

Ad Soyad Görevi
İsmail Hakkı ÖZSAVRAN Komite Başkanı
Funda SAVAŞLAR Komite Üyesi
Akın DÖKEN Komite Üyesi
İsak AKGÜN Komite Üyesi
Mehmet Ali BÜYÜKKARINCALI Komite Üyesi
Ahmet DERİN Komite Üyesi
Malik ERCAN Komite Üyesi

3. Meslek Komitesi

Tekstil

Ad Soyad Görevi
Niyazi ÖZDEN Komite Başkanı
Oktay TUFAN Komite Üyesi
Mehmet Erdinç HAYKIR Komite Üyesi
Abdullah AĞCA Komite Üyesi
Mehmet ÇAKIR Komite Üyesi

4. Meslek Komitesi

Otomotiv

Ad Soyad Görevi
Serkan ÇELEN Komite Başkanı
Mehmet PALAMUTÇU Komite Üyesi
Veysal EKİNCİER Komite Üyesi
Doğan GÜNEŞ Komite Üyesi
Suat İŞBİLEN Komite Üyesi

5. Meslek Komitesi

Gıda Ürünleri Toptan ve Perakende Ticaret

Ad Soyad Görevi
Mehmet TUNÇYÜREK Komite Başkanı
İsmail GÜZEL Komite Üyesi
Erkan PİRİMOĞLU Komite Üyesi
Mustafa GÜN Komite Üyesi
Mehmet GÜMÜŞ Komite Üyesi
Nevzat KUTLU Komite Üyesi
Muammer Oğuz AVŞAR Komite Üyesi

6. Meslek Komitesi

İnşaat Malzemeleri

Ad Soyad Görevi
Hasan Hüseyin EREN Komite Başkanı
Teoman DEĞİRMENCİ Komite Üyesi
Fehmi KURT Komite Üyesi
Ayhan YELOĞLU Komite Üyesi
Hulusi GÖKTER Komite Üyesi

7. Meslek Komitesi

Tarım ve Hayvancılık

Ad Soyad Görevi
Birol KARADAĞLI Komite Başkanı
Ahmet Eray GÜRDAL Komite Üyesi
Hilmi BAYSAL Komite Üyesi
Murat KAPLAN Komite Üyesi
Fevzi KARAHAN Komite Üyesi
Nuri ŞİMŞEK Komite Üyesi
Mustafa AKTAŞ Komite Üyesi

8. Meslek Komitesi

Ulaştırma ve Akaryakıt

Ad Soyad Görevi
Feyzullah ERKUT Komite Başkanı
Muammer AŞKIN Komite Üyesi
Ali AYDIN Komite Üyesi
Ahmet SARAÇ Komite Üyesi
Nurettin DEMİRÖZ Komite Üyesi
Birsen KARLIOĞLU Komite Üyesi
İkbal UYGUR Komite Üyesi

9. Meslek Komitesi

Oteller, Eğitim, Sağlık, Kişisel Hizmetler ve Sigortacılar

Ad Soyad Görevi
Nurittin ÖZKAT Komite Başkanı
Uğur YILDIZBAŞ Komite Üyesi
Ekrem ESKİCİ Komite Üyesi
Süleyman GÜRBÜZ Komite Üyesi
Belgin ARTAM Komite Üyesi
Ömer PAMUK Komite Üyesi
Murat DEMİRKOÇ Komite Üyesi

10. Meslek Komitesi

İnşaat ve Mühendislik

Ad Soyad Görevi
Erkan ERKOÇ Komite Başkanı
Bülent BİLGEN Komite Üyesi
Hüsnü ERTURAN Komite Üyesi
Gürdal YÜZÜGÜLER Komite Üyesi
Engin TOPÇU Komite Üyesi
Cahit ŞAHİN Komite Üyesi
Serhat OYMAK Komite Üyesi

11. Meslek Komitesi

Yaş Sebze, Meyve Ürünleri ve Bitkisel Yağların Satışı

Ad Soyad Görevi
Yasin UZUN Komite Başkanı
Yaşar GÖZDAŞ Komite Üyesi
Neyyire Nazan ELGÜN Komite Üyesi
Mehmet Naci MADEN Komite Üyesi
Mustafa ELMAS Komite Üyesi
Zafer KUN Komite Üyesi
Cengiz SADİÇ Komite Üyesi

12. Meslek Komitesi

Dayanıklı Tüketim Malları

Ad Soyad Görevi
Halil İRFAN KURU Komite Başkanı
Şaban Buğray GIREP Komite Üyesi
Selman Gürkan AŞİROĞLU Komite Üyesi
Özcan DİLBAZ Komite Üyesi
Serhan TURAN Komite Üyesi
Hakan ŞENGEL Komite Üyesi
Mehmet PEHLİVAN Komite Üyesi