1. Meslek Komitesi

Madencilik ve İmalat

Ad Soyad Görevi
AZİZ ADIGÜZEL KOMİTE BAŞKANI
MEHMET ERSİN BEZEN KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
NURİ ARSLAN KOMİTE ÜYESİ
RECEP AN KOMİTE ÜYESİ
ADNAN BÜYÜKBAŞOĞLU KOMİTE ÜYESİ
MUHAMMET YİĞİT KOMİTE ÜYESİ
ÖZKAN ABAGA KOMİTE ÜYESİ

2. Meslek Komitesi

Finans, Gayrimenkul, Mali Müşavirler ve Kuyumcular

Ad Soyad Görevi
İSMAİL HAKKI ÖZSAVRAN KOMİTE BAŞKANI
FUNDA SAVAŞLAR KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MEHMET ALİ BÜYÜKKARINCALI KOMİTE ÜYESİ
AKIN DÖKEN KOMİTE ÜYESİ
İSAK AKGÜN KOMİTE ÜYESİ
AHMET DERİN KOMİTE ÜYESİ
MALİK ERCAN KOMİTE ÜYESİ

3. Meslek Komitesi

Tekstil

Ad Soyad Görevi
NİYAZİ ÖZDEN KOMİTE BAŞKANI
ABDULLAH AĞCA KOMİTE ÜYESİ
MEHMET ÇAKIR KOMİTE ÜYESİ
OKTAY TUFAN KOMİTE ÜYESİ

4. Meslek Komitesi

Otomotiv

Ad Soyad Görevi
NECDET YELLİ KOMİTE BAŞKANI
CENGİZ SARI KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
HULKİ KARAKAYA KOMİTE ÜYESİ
SUAT İŞBİLEN KOMİTE ÜYESİ
BARIŞ ÖZKÖSEOĞLU KOMİTE ÜYESİ

5. Meslek Komitesi

Gıda Ürünleri Toptan ve Perakende Ticaret

Ad Soyad Görevi
MEHMET TUNÇYÜREK KOMİTE BAŞKANI
MUSTAFA GÜN KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MEHMET GÜMÜŞ KOMİTE ÜYESİ
ERKAN PİRİMOĞLU KOMİTE ÜYESİ
İSMAİL GÜZEL KOMİTE ÜYESİ
MUAMMER OĞUZ AVŞAR KOMİTE ÜYESİ
NEVZAT KUTLU KOMİTE ÜYESİ

6. Meslek Komitesi

İnşaat Malzemeleri

Ad Soyad Görevi
HASAN HÜSEYİN EREN KOMİTE BAŞKANI
TEOMAN DEĞİRMENCİ KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
AYHAN YELOĞLU KOMİTE ÜYESİ
FEHMİ KURT KOMİTE ÜYESİ
HULUSİ GÖKTER KOMİTE ÜYESİ

7. Meslek Komitesi

Tarım ve Hayvancılık

Ad Soyad Görevi
BİROL KARADAĞLI KOMİTE BAŞKANI
AHMET ERAY GÜRDAL KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
HİLMİ BAYSAL KOMİTE ÜYESİ
MURAT KAPLAN KOMİTE ÜYESİ
FEVZİ KARAHAN KOMİTE ÜYESİ
MUSTAFA AKTAŞ KOMİTE ÜYESİ
DURSUN TOPCUOĞLU KOMİTE ÜYESİ

8. Meslek Komitesi

Ulaştırma ve Akaryakıt

Ad Soyad Görevi
FEYZULLAH ERKUT KOMİTE BAŞKANI
NURETTİN DEMİRÖZ KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
ALİ AYDIN KOMİTE ÜYESİ
BİRSEN KARLIOĞLU KOMİTE ÜYESİ
AHMET SARAÇ KOMİTE ÜYESİ
İKBAL UYGUR KOMİTE ÜYESİ
MUAMMER AŞKIN KOMİTE ÜYESİ

9. Meslek Komitesi

Oteller, Eğitim, Sağlık, Kişisel Hizmetler ve Sigortacılar

Ad Soyad Görevi
NURİTTİN ÖZKAT KOMİTE BAŞKANI
UĞUR YILDIZBAŞ KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
EKREM ESKİCİ KOMİTE ÜYESİ
ÖMER PAMUK KOMİTE ÜYESİ
SÜLEYMAN GÜRBÜZ KOMİTE ÜYESİ
BELGİN ARTAM KOMİTE ÜYESİ
MURAT DEMİRKOÇ KOMİTE ÜYESİ

10. Meslek Komitesi

İnşaat ve Mühendislik

Ad Soyad Görevi
ERKAN ERKOÇ KOMİTE BAŞKANI
BÜLENT BİLGEN KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
HÜSNÜ ERTURAN KOMİTE ÜYESİ
GÜRDAL YÜZÜGÜLER KOMİTE ÜYESİ
ENGİN TOPCU KOMİTE ÜYESİ
CAHİT ŞAHİN KOMİTE ÜYESİ
SERHAT OYMAK KOMİTE ÜYESİ

11. Meslek Komitesi

Yaş Sebze, Meyve Ürünleri ve Bitkisel Yağların Satışı

Ad Soyad Görevi
YASİN UZUN KOMİTE BAŞKANI
NEYYİRE NAZAN ELGÜN KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MEHMET NACİ MADEN KOMİTE ÜYESİ
YAŞAR GÖZDAŞ KOMİTE ÜYESİ
CENGİZ SADİÇ KOMİTE ÜYESİ
MUSTAFA ELMAS KOMİTE ÜYESİ
HURİYE ESGİ KOMİTE ÜYESİ

12. Meslek Komitesi

Dayanıklı Tüketim Malları

Ad Soyad Görevi
HALİL İRFAN KURU KOMİTE BAŞKANI
ŞABAN BUĞRAY GIREP KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
SELMAN GÜRKAN AŞİROĞLU KOMİTE ÜYESİ
SERHAN TURAN KOMİTE ÜYESİ
HAKAN ŞENGEL KOMİTE ÜYESİ
ÖZCAN DİLBAZ KOMİTE ÜYESİ
MEHMET PEHLİVAN KOMİTE ÜYESİ