KOSGEB, İŞKUR ve SGK İstihdam Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Odamız üyeleri için gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında katılımcılara istihdam destekleri hakkında bilgiler verildi. Yapılan bilgilendirmelerle istihdam desteklerinden yararlananların sayısını artırmayı hedefleyen odamız bu anlamda tüm üyeleriyle iletişime geçecek.

Toplantıda SGK, İŞKUR ve KOSGEB istihdam destekleri hakkında üyelerini bilgilendiren odamız bu sayede desteklerin en doğru ve etkili bir biçimde kullanılmasını hedefliyor.

Konu ile ilgili katılımcıları bilgilendiren Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Arslan, “Bugüne kadar istihdam destekleri kapsamında İŞKUR ve kurumumuzun koordineli çalışmaları ile desteklerden en fazla faydalanan bölgeler arasındayız. Destekleri sadece anlatmakla kalmıyor, aynı zamanda yararlandırılması için de bütün evrak yükünü ve bürokratik işlemleri üstleniyoruz. Bu kapsamda yeniden imzaladığımız İŞKUR hizmet noktası protokolümüzü daha aktif ve etkin işletmeye başlamış bulunmaktayız. Üyelerimizin desteklerden faydalanma oranını en yüksek seviyeye çıkaracağız. Bu kapsamda bizlerden desteklerini esirgemeyen Nazilli İŞKUR ve Nazilli SGK müdürlüğü ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” şeklinde konuştu.