Nazilli Bölgesindeki İncir Üretici Ve İhracatçılarına Katkı Vermek Üzere Nazilli Ticaret Odası tarafından “3 Adımda Nokta Atışı İhracat” Programı Gerçekleştirildi
NTO hizmet binasında İhracat Danışmanı Fahrettin Koşan tarafından yürütülen program ile; Kuru İncir Üreticisi üye firmalarımızın ihracat faaliyetlerini kolaylaştırmak, ihracatta riski en aza indirmek ve dış ticaret ile ilgili güncel gelişmeleri aktarmak amaçlandı.
Eğitime katılan firma temsilcileri; Pazarlama ve Müşteri İkna Yöntemleri, Hedef Ülkeler’ in Tespit Edilmesi ve Global Pazardaki Potansiyel Alıcılar konularında bilgilendirildiler.